go back

VIASMS.lv ir nebanku patēriņa kreditētājs, kas piedāvā īstermiņa patēriņa aizdevumus ar elastīgiem izsniegšanas nosacījumiem Latvijā. VIASMS.lv nodrošina ātru aizdevumu izsniegšanu un klientu atbalstu jebkurā laikā. Vairāk informācijas mājas lapā www.viasms.lv.

Aicinām mūsu draudzīgajai komandai pievienoties enerģisku kolēģi – PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU/-I.

Darba pienākumi:

  • Pārdot VIASMS produktus un pakalpojumus esošajiem un jauniem uzņēmuma klientiem, izmantojot tālruni un saziņu ar e pasta starpniecību;
  • Lieliski pārzināt uzņēmuma produktu un pakalpojumu klāstu;
  • Konsultēt klientus par produktiem un pakalpojumiem, kā arī aizdevuma līguma nosacījumiem un aizdevumu atmaksas kārtību;
  • Piedalīties pārdošanas procesu veidošanā un uzlabošanā;
  • Apstrādāt datus un gatavot atskaites par darba izpildi

Prasības:

  • Augstākā izglītība sociālajās zinātnēs (mārketings, vadība, ekonomika utt.), var būt arī pēdējā kursa students;
  • Vēlama darba pieredze aktīvajā pārdošanā un/vai telefonpārdošanā;
  • Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas gan sarunvalodā, gan rakstos;
  • Izcilas komunikācijas un pārdošanas prasmes, mērķtiecība un orientācija uz rezultātu

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu progresīvā fintech uzņēmumā;
  • Iespēju profesionāli attīstīties;
  • Stabilu atalgojumu un papildus bonusus par sasniegtiem rezultātiem;
  • Mūsdienīgu darba vidi Rīgas centrā;
  • Pozitīvi domājošus, mērķtiecīgus kolēģus un vadību
CV un motivācijas vēstuli ar norādi PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@viasms.lv.

Kontaktpersona: Jūlija Sorokina, tālr. nr. + 371 26322475, + 371 66100254