go back

VIASMS.lv ir nebanku patēriņa kreditētājs, kas piedāvā patēriņa aizdevumus ar elastīgiem izsniegšanas nosacījumiem Latvijā. VIASMS.lv nodrošina ātru aizdevumu izsniegšanu un klientu atbalstu jebkurā laikā. Vairāk informācijas mājas lapā www.viasms.lv.

Aicinām mūsu draudzīgajai VIASMS.lv komandai pievienoties atvērtu un komunikablu personību – PRODUKTU SPECIĀLISTU/-I (darbam darba dienu vakaros).

Darba pienākumi:
  • Atbalstīt uzņēmuma klientus, atbildot uz viņu jautājumiem par dažādiem VIASMS.lv pakalpojumiem ar dažādu komunikācijas līdzekļu starpniecību – telefonu, e pastu un online čatu,
  • Izskatīt aizdevumu pieteikumus un pieņemt lēmumus atbilstoši uzņēmuma kredītpolitikas principiem,
  • Uzklausīt un precizēt klientu sūdzības, kā arī risināt ar pakalpojumu kvalitāti un nodrošināšanu saistītās problēmas
Prasības:
  • Augstākā/nepabeigta augstākā izglītība,
  • Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas gan sarunvalodā, gan rakstos,
  • Augsta atbildības sajūta un ļoti labas komunikācijas prasmes, kā arī pozitīva attieksme pret darbu un cilvēkiem
Piedāvājam:
  • Interesantu un dinamisku darbu progresīvā finTech uzņēmumā,
  • Konkurētspējīgu atalgojumu,
  • Mūsdienīgu darba vidi Rīgas centrā,
  • Pozitīvi domājošus kolēģus un atsaucīgu vadību
CV un motivācijas vēstuli ar norādi PRODUKTU SPECIĀLISTS/-E lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@viasms.lv.

Kontaktpersona: Jūlija Sorokina, tālruņu numuri: +371 26322475, + 371 66100254.