go back

VIAINVEST ir investīciju platforma, kas piedāvā iespēju investēt VIA SMS Group un tās meitas uzņēmumu izsniegtajos patēriņa aizdevumos. Ar ieguldījumu brokeru sabiedrības licences iegūšanu VIAINVEST plāno pāreju uz finanšu instrumentu piedāvājumu atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2017/1129. Vairāk informācijas meklē: www.viainvest.com.

Ņemot vērā strauji augošo uzņēmuma attīstību un mainīgās normatīvo aktu prasības, meklējam analītisku un pieredzējošu cilvēku, lai ieņemtu NILLTPFN vadītāja amatu.

Jūsu galvenie pienākumi būtu:
  • Nodrošināt noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas un sankciju prasību praktisko izpildi
  • Uzturēt atbilstošu politiku un procedūras, lai nodrošinātu VIAINVEST darbību, tās vadītāju un darbinieku atbilstību un apmācību
  • Konsultēt un palīdzēt komandai, kas veic reglamentētas darbības, lai izpildītu VIAINVEST saistības saskaņā ar regulējošām prasībām
  • Nodrošināt iekšējo (ziņojumus par aizdomīgām darbībām, incidentiem un citu statistisko informāciju) un ārējo (regulējošām iestādēm) ziņošanu
  • Nodrošināt komunikāciju ar FKTK un citām regulējošām un saistītām organizācijām
Mēs sagaidām no Jums:
  • Atbilstību Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma 10.1 (1) panta prasībām
  • Atbilstību Ieguldījumu brokeru sabiedrību likuma 8. panta prasībām
  • Augstāko izglītību finanšu/uzņēmējdarbības un/vai tiesību jomā
  • Vismaz 3 gadu pieredze līdzīgā amatā, vēlams finanšu iestādē
  • Darba pieredzi ar finanšu instrumentiem
  • Nevainojamu reputāciju
  • Teicamas mutiskās un rakstiskās komunikācijas prasmes latviešu un angļu valodās
  • Izpratni par modernām informācijas tehnoloģijām, kā arī ļoti labas Excel lietošanas prasmes
  • Pārliecinošas prezentācijas prasmes, spēju argumentēt un efektīvi pārstāvēt uzņēmuma intereses, kā arī uz abpusēju sadarbībuvērstu personību
  • Prasmi produktīvi un patstāvīgi organizēt savu darbu
Mēs Jums piedāvājam:
  • Aizraujošu darbu progresīvā starptautiskā fintech uzņēmumā
  • Atalgojumu no 3000 EUR bruto mēnesī atkarībā no pieredzes un zināšanām
  • Iespēja strādāt attālināti
  • Neformālu, uz cilvēkiem orientēta kultūru
  • Veselības apdrošināšanu pēc 3 mēnešiem
  • Dažādas iespējas iesaistīties uzņēmuma sabiedriskajā dzīvē
  • Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas
CV ar norādi NILLTPFN vadītājs lūdzam sūtīt uz e-pastu hr@viainvest.com.

Contact person: Sofija Krasovicka, phone number: +371 66100254