go back

VIALET ir digitālā maksājumu platforma, kas piedāvā viedus, pieejamus un ērtus digitālās bankas pakalpojumus. VIALET ir jauns zīmols, ko izstrādājis alternatīvais finanšu pakalpojumu sniedzējs VIA SMS Group. Plašāka informācija par uzņēmumu ir pieejama tā vietnē www.vialet.eu.

Pašlaik meklējam jaunu kolēģi, kas pievienotos mūsu strauji augošajai VIALET komandai Finanšu administratīvā atbalsta speciālista (Back office specialist) amatā.

Darba pienākumi:
  • Iknedēļas un ikmēneša transakciju datu salīdzināšana ar klientu informāciju; komunikācija ar klientiem rakstiski/mutiski angļu un krievu valodā,
  • Finanšu atlikumu salīdzināšanu ar partnerbanku informāciju,
  • Dažādu finanšu atskaišu sagatavošana,
  • Prezentāciju sagatavošana par iegūtajiem datiem,
  • Finanšu un statistiskas pārskatu sagatavošana pēc dažādu departamentu pieprasījuma,
  • Citu ar amata pienākumiem saistītu darbu izpilde
Prasības:
  • Augstākā izglītība, vēlams finanšu jomā,
  • Darba pieredze finanšu jomā (priekšrocība tiem kandidātiem, kas ieguvuši pieredzi banku karšu jomā),
  • Analītiska domāšana un orientācija uz mērķa sasniegšanu,
  • Ļoti labas MS Excel prasmes (PIVOT u.c.),
  • Ļoti labas angļu un krievu valodu zināšanas,
  • Spēja un vēlme darboties komandā,
  • Spēja strādāt dinamiskā vidē
Mēs nodrošinām:
  • Darba vietu mūsdienīgā birojā Vecrīgā,
  • Konkurētspējīgu atalgojumu robežās no 1360 līdz 1560 EUR pirms nodokļu nomaksas,
  • Veselības apdrošināšanu pēc pirmajiem 6 darba mēnešiem,
  • Draudzīgs un atsaucīgu kolektīvu
Lai pieteiktos, sūti savu CV ar norādi Finanšu administratīvā atbalsta speciālists uz hr@viasmsgroup.com.

Kontaktpersona: Marina Jefimova, tālr.: +371 22065806