go back

VIAINVEST ir investīciju platforma, kas piedāvā iespēju investēt VIA SMS Group un tās meitas uzņēmumu izsniegtajos patēriņa aizdevumos. Ar ieguldījumu brokeru sabiedrības licences iegūšanu VIAINVEST plāno pāreju uz finanšu instrumentu piedāvājumu atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2017/1129. Vairāk informācijas meklē: www.viainvest.com.

Ņemot vērā strauji augošo uzņēmumu un mainīgās normatīvo aktu prasības, aicinām darbā analītisku un pašpārliecinātu cilvēku, lai ieņemtu NILLTPFN atbildīgā valdes locekļa amatu.

Jūsu galvenie pienākumi būtu:
  • Pārraudzīt Sankciju likuma un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma izpildi VIA SMS Group līmenī
  • Pilnveidot un uzturēt riska kultūru un riska stratēģiju, kas iekļauj riskus, ko VIAINVEST vēlas uzņemties (risk appetite), pieļaujamo risku līmeni (risk tolerance) un galējo iespējamo risku līmeni Sankciju un NILLTPFN jomā
  • Pieņemt lēmumus par nepieciešamību ziņot Finanšu izlūkošanas dienestam, Valsts Ieņēmumu dienestam vai Valsts drošības dienestam par NILLTPFN prasību pārkāpumiem
  • Nodrošināt darbinieku anonīmo iekšējo ziņojumu pienācīgu izmeklēšanas un izvērtēšanas procesu, kā arī pieņemt ar ziņošanu saistītus lēmumus
  • Veikt citas regulējošos normatīvos un dokumentos noteiktās darbības
Mēs sagaidām no Jums:
  • Atbilstību Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma 10.1 (1) panta prasībām
  • Atbilstību Ieguldījumu brokeru sabiedrību likuma 8. panta prasībām
  • Augstāko izglītību finanšu/uzņēmējdarbības un/vai tiesību jomā
  • Vismaz 3 gadu pieredzi Sankciju un NILLTPFN jomā
  • Vismaz 5 gadu darba pieredzi finanšu jomā
  • Izpratni par finanšu iestādes darbību, iekšējās kontroles sistēmas uzbūvi un risku pārvaldīšanu
  • Spēju patstāvīgi organizēt savu un komandas darbu, kā arī noteikt prioritātes dinamiskos darba apstākļos
  • Teicamas mutiskās un rakstiskās komunikācijas prasmes (latviešu un angļu valodās)
  • Pārliecinošas prezentācijas prasmes, spēju argumentēt un pārstāvēt uzņēmuma intereses, kā arī uz abpusēju vienošanos vērstu personību
Mēs Jums piedāvājam:
  • Aizraujošu darbu progresīvā starptautiskā fintech uzņēmumā
  • Atalgojumu no 3500 EUR bruto mēnesī atkarībā no pieredzes un zināšanām
  • Iespēja strādāt attālināti
  • Neformālu, uz cilvēkiem orientēta kultūru
  • Veselības apdrošināšanu pēc 3 mēnešiem
  • Dažādas iespējas iesaistīties uzņēmuma sabiedriskajā dzīvē
  • Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas
CV ar norādi NILLTPFN atbildīgais valdes loceklis lūdzam sūtīt uz e-pastu hr@viainvest.com.

Contact person: Sofija Krasovicka, phone number: +371 66100254